ROMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Server non-hamachi [public server]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
[GA]Cristina
Admin
[GA]Cristina


Mesaje : 310
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 33

Server non-hamachi [public server] Empty
MesajSubiect: Server non-hamachi [public server]   Server non-hamachi [public server] Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 6:58 pm

am gasit cum sa fac non hamachi dar trebe sa vad cum sa incarc contul paypal cu 30 euro!!


Product Name Quantity Unit Price Your Price Total Price

Sku 12-078 Domain: rometin2.ro 1 $24.95 $24.95 $24.95


am gasit o modalitate simpla ca sa fac rost de bani rapid ! daca userii ar putea ajuta ar fii foarte super !
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] >> facetiva cont si la "reffers"bagati "Aphrodithe01" apoi va duceti zilnic pe >>Surf Ads dupa ce va logati si dati pe raclamele lor (cronometru din stanga sus trebe sa fie Done -check- ) astefel veti putea starnage bani online pe un cont online ! si astefel putem face rost de bani ff rapid ca sa facem serverul public server (legal) !


*exista nelamuriri ? am mess!
Sus In jos
https://rometin2.forumgratuit.ro
GhostManiac




Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/12/2009

Server non-hamachi [public server] Empty
MesajSubiect: Re: Server non-hamachi [public server]   Server non-hamachi [public server] Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 1:51 pm

pacat ca e paypal tias fi dat pe tel 30 euro planset
Sus In jos
ViTaN ;x !




Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/02/2010

Server non-hamachi [public server] Empty
MesajSubiect: Re: Server non-hamachi [public server]   Server non-hamachi [public server] Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 9:56 pm

Va pot ajuta cu euro daca doriti . happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Server non-hamachi [public server] Empty
MesajSubiect: Re: Server non-hamachi [public server]   Server non-hamachi [public server] Icon_minitime

Sus In jos
 
Server non-hamachi [public server]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NEW SERVER
» Server news
» INSTALARE HAMACHI!
» Cum procedati cu hamachi :P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMT2 :: Server Info-
Mergi direct la: